Schuurband korrel 80, afmeting 50 x 686 mm. Geschikt voor grof schuurwerk op hout, metaal en kunststof. Verpakt per 3 stuks. Lees meer.
Deze schuurband korrel 80 (50 x 686 mm) is ideaal voor grof tot middelgrof schuurwerk en wordt geleverd in een set van 3 stuks. De schuurband is geschikt voor bandschuurmachines met de afmeting 50 x 686 mm en wordt veel gebruikt voor het snel verwijderen van materiaal.
Dankzij korrel 80 is deze schuurband perfect voor het afschuren van hout, metaal, kunststof en gelakte of geverfde oppervlakken. De grove structuur zorgt voor een hoge afname, waardoor oneffenheden, oude verflagen en ruw materiaal efficiënt worden bewerkt.
De schuurbanden zijn stevig uitgevoerd en behouden hun vorm tijdens gebruik. Dit zorgt voor een gelijkmatig schuurresultaat en een langere levensduur. Geschikt voor zowel doe-het-zelvers als professioneel gebruik in werkplaats of bouwomgeving.
Kenmerken:
Afmeting: 50 x 686 mm
Korrel: 80
Geschikt voor grof schuurwerk
Voor hout, metaal en kunststof
Verpakt per 3 stuks
Voor bandschuurmachines
Een betrouwbare keuze voor wie snel en effectief wil schuren met een bandschuurmachine.