Menu
EUR

BGS technic

6057 Producten
Toon:
Toon 2065 - 2088 van 6057
BGS technic Adapterset 6 delig
BGS technic
Adapterset 6 delig
€22,40 €18,51
 
BGS technic Asmanchetten-klemtang 235 mm
BGS technic
Asmanchetten-klemtang 235 mm
€25,00 €20,66
 
BGS technic Komborstel staaldraad 75 mm nylon
BGS technic
Komborstel staaldraad 75 mm nylon
€7,60 €6,28
 
BGS technic Meetkabel- en testpennenset 92 delig
BGS technic
Meetkabel- en testpennenset 92 delig
€299,30 €247,36
 
BGS technic Aanhangertester 7 - 13 polig
BGS technic
Aanhangertester 7 - 13 polig
€37,90 €31,32
 
BGS technic Dopsleutelset 1/4" 28 delig
BGS technic
Dopsleutelset 1/4" 28 delig
€41,50 €34,30
 
BGS technic Verstekbak kunststof 245 x 65 x 48 mm
BGS technic
Verstekbak kunststof 245 x 65 x 48 mm
€3,60 €2,98
 
BGS technic Afbreekmessen 25 mm 10 delig
BGS technic
Afbreekmessen 25 mm 10 delig
€4,20 €3,47
 
BGS technic Remvloeistoftester
BGS technic
Remvloeistoftester
€76,30 €63,06
 
BGS technic Digitale ampèremeter voor zekeringkast
BGS technic
Digitale ampèremeter voor zekeringkast
€40,80 €33,72
 
BGS technic Digitale accutester
BGS technic
Digitale accutester
€73,70 €60,91
 
BGS technic Multimeter digitaal met USB-poort
BGS technic
Multimeter digitaal met USB-poort
€186,10 €153,80
 
BGS technic Digitale multimeter
BGS technic
Digitale multimeter
€29,80 €24,63
 
BGS technic HSS-miniborenset 0,5 - 3,0 mm, 25 delig
BGS technic
HSS-miniborenset 0,5 - 3,0 mm, 25 delig
€5,00 €4,13
 
BGS technic Accu en laadsysteemtester
BGS technic
Accu en laadsysteemtester
€11,60 €9,59
 
BGS technic Combinatietang 165 mm
BGS technic
Combinatietang 165 mm
€9,90 €8,18
 
BGS technic Schraper kunststof 19 mm
BGS technic
Schraper kunststof 19 mm
€4,80 €3,97
 
BGS technic Schraper kunststof 22 mm
BGS technic
Schraper kunststof 22 mm
€5,20 €4,30
 
BGS technic Schraper- en messenset 27 delig
BGS technic
Schraper- en messenset 27 delig
€45,90 €37,93
 
BGS technic Striptang 150 mm
BGS technic
Striptang 150 mm
€11,60 €9,59
 
BGS technic Bit-ratelsleutel binnenzeskant 1/4"
BGS technic
Bit-ratelsleutel binnenzeskant 1/4"
€19,60 €16,20
 
Toon 2065 - 2088 van 6057
BGS technic

BGS technic

BGS technic staat al meer dan 50 jaar bekend als een betrouwbare fabrikant van kwalitatief gereedschap voor zowel de professionele gebruiker als de veeleisende doe-het-zelver. Het Duitse familiebedrijf biedt een assortiment van meer dan 9.000 producten en levert gereedschap aan gebruikers in meer dan 100 landen. Dankzij de uitstekende prijs-kwaliteitverhouding is BGS technic uitgegroeid tot een geliefd merk binnen garages, werkplaatsen en technische bedrijven.

Uitgebreid assortiment BGS technic gereedschap

Binnen het assortiment van BGS technic vind je onder andere:

  • Doppensets
  • Ringsleutels en steeksleutels
  • Momentsleutels
  • Ratels en verlengstukken
  • Schroevendraaiers
  • Tangen
  • Werkplaatsgereedschap
  • Speciaal autogereedschap
  • Pneumatisch gereedschap
  • Gereedschapswagens en opbergsystemen

Of je nu onderhoud uitvoert aan auto's, motoren, fietsen of industriële machines, BGS technic biedt voor vrijwel iedere klus een passende oplossing.

Waarom kiezen voor BGS technic?

BGS technic combineert degelijke kwaliteit met aantrekkelijke prijzen. Het merk ontwikkelt continu nieuwe producten en staat bekend om duurzame materialen, nauwkeurige afwerking en praktische ontwerpen. Hierdoor is het gereedschap geschikt voor intensief gebruik in de werkplaats, maar ook ideaal voor hobbyisten die op zoek zijn naar professioneel gereedschap zonder de hoofdprijs te betalen.

BGS technic voor automotive specialisten

BGS technic is vooral sterk vertegenwoordigd binnen de automotive sector. Het merk levert een uitgebreid assortiment speciaal gereedschap voor onderhoud en reparatie van auto's, waaronder distributiegereedschap, remgereedschap, trekkers, lagertrekkers en diagnosehulpmiddelen. Hierdoor is het een populaire keuze bij garages, monteurs en autoliefhebbers.

Bestel BGS technic online

Bekijk ons complete assortiment BGS technic en kies uit honderden kwaliteitsgereedschappen voor iedere klus. Of je nu op zoek bent naar een complete doppenset, een momentsleutel of specialistisch garagegereedschap, bij ons vind je het juiste gereedschap tegen een scherpe prijs en met een snelle levering.

Merken
Prijs
Min Max
Sluiten
Kies uw taal
Kies uw valuta

Mijn account

Wachtwoord vergeten?

Recent toegevoegd

0
Vergelijk
Start vergelijking

Dit artikel is toegevoegd aan uw winkel wagen!
Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »