BGS slangklem assortiment 15-delig met maten van 10–40 mm. Voor brandstof-, radiator-, tuin- en wasmachineslangen. Verzinkt en eenvoudig te monteren. Lees meer.
Het BGS slangklem assortiment bevat 15 slangklemmen in drie verschillende maten voor het betrouwbaar bevestigen en afdichten van diverse slangen. Afhankelijk van de maat zijn de klemmen geschikt voor onder andere brandstofslangen, radiatorslangen, tuinslangen, wasmachineslangen en slangen van zandfilterinstallaties voor tuinzwembaden.
De slangklemmen zijn eenvoudig te monteren met de geïntegreerde zeskant-sleufkopschroef. Hierdoor kun je de klemmen moeiteloos openen en sluiten met een sleufkopschroevendraaier of een moersleutel van 6–7 mm. De verzinkte en gegalvaniseerde uitvoering zorgt voor een praktische en duurzame oplossing voor uiteenlopende toepassingen.
Voordelen:
Levering:
Technische gegevens: