BGS Lamellenslijpschijf Ø 115 mm, K 80, vlies op glasweefselschijf, robuust en duurzaam, ideaal voor fijnschuren en napolijsten van grote oppervlakken. Lees meer.
De BGS Lamellenslijpschijf – Vlies – Ø 115 mm – korrel 80 is een hoogwaardige schijf voor het voorbereiden en napolijsten van oppervlakken. Dankzij het gelamelleerde schuurvlies op een robuuste glasweefselschijf kunt u gelijkmatig en efficiënt grote oppervlakken fijnschuren en voorbereiden voor lak- of verfwerk.
Deze lamellenslijpschijf is direct te monteren op uw haakse slijpmachine, zonder extra schuurschijf, wat zorgt voor een snelle en gebruiksvriendelijke toepassing. Het duurzame ontwerp garandeert een lange levensduur en een professionele oppervlakteafwerking.
Technische specificaties:
Diameter: 115 mm
Korrelgrootte: K 80
Materiaal: Vlies
Boring: 22,23 mm
Bruto gewicht: 80 g
Max. toerental: 9500 omw/min
Voordelen van de BGS Lamellenslijpschijf Ø 115 mm, K 80:
Voorbereiden en napolijsten van te lakken oppervlakken
Fijnschuren van grote oppervlakken en eindafwerking
Direct op haakse slijpmachine te monteren
Robuust en duurzaam, geschikt voor intensief gebruik
Zorgt voor een gelijkmatige, hoogwaardige oppervlakteafwerking
De BGS Lamellenslijpschijf – Vlies – Ø 115 mm – korrel 80 is een ideaal hulpmiddel voor zowel professionals als hobbyisten die perfect afgewerkte oppervlakken willen bereiken.