BGS Lamellenslijpschijf Ø 115 mm, K 120, vlies op glasweefselschijf, robuust en duurzaam, ideaal voor fijnschuren en napolijsten van grote oppervlakken. Lees meer.
De BGS Lamellenslijpschijf – Vlies – Ø 115 mm – korrel 120 is ideaal voor het voorbereiden, fijnschuren en napolijsten van oppervlakken. Dankzij het gelamelleerde schuurvlies op een duurzame glasweefselschijf bereikt u een professionele en gelijkmatige afwerking, perfect voor te lakken oppervlakken en de eindafwerking van grote oppervlakken.
De schijf kan zonder extra schuurschijf direct op de haakse slijpmachine worden gemonteerd, wat tijd en moeite bespaart. Het robuuste en duurzame ontwerp zorgt voor langdurige prestaties en constante kwaliteit bij intensief gebruik.
Technische specificaties:
Diameter: 115 mm
Korrelgrootte: K 120 (fijne korrel)
Materiaal: Vlies
Boring: 22,23 mm
Bruto gewicht: 70 g
Max. toerental: 9500 omw/min
Voordelen van de BGS Lamellenslijpschijf Ø 115 mm, K 120:
Fijnschuren en napolijsten van te lakken oppervlakken
Geschikt voor grote oppervlakken en eindafwerking
Direct te monteren op haakse slijpmachines
Robuust, duurzaam en geschikt voor intensief gebruik
Zorgt voor een gelijkmatige en hoogwaardige oppervlakteafwerking
De BGS Lamellenslijpschijf – Vlies – Ø 115 mm – korrel 120 is perfect voor professionals en hobbyisten die streven naar een fijne, professionele afwerking van hun werkstukken.