BGS 10-delige fiber-schuurschijfset korrel 100, aluminiumoxide, 125 mm, geschikt voor metaal en diverse schuurmachines. Lees meer.
De BGS fiber-schuurschijfset – 10-delig, korrel 100 is ideaal voor het grof schuren en gladmaken van metalen oppervlakken. De schijven zijn vervaardigd van duurzaam aluminiumoxide, wat zorgt voor langdurige prestaties en efficiënte materiaalverwijdering.
De set is geschikt voor ronde, excentrische en haakse schuurmachines, waardoor veelzijdig gebruik mogelijk is in werkplaats, metaalbewerking en onderhoud. De fiber-schijven bieden uitstekende stabiliteit en zijn bestand tegen hoge druk tijdens het schuren.
Deze schuurschijfset is perfect voor voorbewerking van metaal, verwijderen van roest en egaliseren van oppervlakken.
Toepassingen:
Schuren van metalen oppervlakken
Voorbewerking en roestverwijdering
Geschikt voor ronde, excentrische en haakse schuurmachines
Technische gegevens:
Korrel: 100 (grof)
Materiaal: Aluminiumoxide
Diameter: 125 mm
Boringdiameter: 22 mm
Set: 10-delig
Bruto gewicht: 140 g