BGS dubbele ratelringsleutel 4-in-1 met 12, 13, 14 en 15 mm. Omschakelbaar, 72 tanden, fijn vertand en van chroom-vanadium-staal. Lees meer.
Met de BGS dubbele ratelringsleutel 4-in-1 heb je vier gangbare sleutelwijdtes gecombineerd in één praktisch gereedschap. Met de maten 12, 13, 14 en 15 mm is deze sleutel geschikt voor diverse montage-, onderhouds- en reparatiewerkzaamheden.
De rechte ratelringsleutel is fijn vertand met 72 tanden en is omschakelbaar voor zowel links- als rechtsom draaien. Dankzij de verzonken omschakelpal kun je comfortabel werken zonder dat deze onnodig uitsteekt.
Het twaalfkantige uitgangsprofiel zorgt voor een optimale koppeloverdracht op de schroefkop. Hierdoor kun je efficiënt werken, ook in situaties waarin de beschikbare bewegingsruimte beperkt is.
De sleutel is gemaakt van chroom-vanadium-staal en voorzien van een matte, verchroomde oppervlakteveredeling voor een duurzame en professionele afwerking.
Voordelen:
Technische gegevens: