Fixman Tacker spijkers 18 gauge 12 x 1,25 mm, 5000 stuks. Gegalvaniseerd, gladde schacht. Compatibel met Silverline, Stanley, Senco en meer. Lees meer.
De Fixman Tacker spijkers - 18 gauge - 12 x 1,25 mm - 5000 stuks zijn een onmisbaar hulpmiddel voor elke serieuze doe-het-zelver of professional in de houtbewerking. Met een lengte van 12 mm en een diameter van 1,25 mm (18 gauge) zijn deze spijkers perfect voor diverse lichte toepassingen, waaronder het bevestigen van fineer, het maken van decoratieve meubels, en het vastzetten van panelen en plinten. Hun veelzijdigheid maakt ze ideaal voor zowel binnen- als buitentoepassingen.
Deze tacker spijkers zijn vervaardigd met een gladde schacht, wat ervoor zorgt dat ze soepel en efficiënt door het materiaal worden geschoten. Dit vermindert het risico op splinteren of beschadigen van het hout, waardoor u een nette en professionele afwerking kunt bereiken. De spijkers zijn gegalvaniseerd, wat hen beschermt tegen roest en corrosie, zodat ze ook in vochtige omgevingen betrouwbaar blijven.
De Fixman Tacker spijkers zijn speciaal ontworpen voor gebruik met een breed scala aan niet- en spijkermachines, waaronder populaire modellen van Silverline, zoals de 269131, 633524, 868544 en 675062. Ze zijn ook compatibel met andere gerenommeerde merken zoals Stanley BT1300, Senco AT/AX en Paslode F18/C140, waardoor ze een uitstekende keuze zijn voor professionals die verschillende gereedschappen gebruiken. De spijkers zijn gelijkwaardig aan de 18 gauge spijkers van Tacwise, Arrow BN18, Bostitch 18G en Rapid Nr. 8, wat de kwaliteit en prestaties garandeert.
Belangrijkste kenmerken:
Met de Fixman Tacker spijkers 18 gauge 12 x 1,25 mm haalt u een betrouwbare en efficiënte oplossing in huis voor al uw lichte houtbewerkingsprojecten. Of u nu een ervaren vakman bent of een enthousiaste doe-het-zelver, deze spijkers zullen uw werk vergemakkelijken en de kwaliteit van uw projecten verbeteren.